Oferta programu

Osiedle Starosielce

Lokal Programowy – Lokal przy ul. Barszczańskiej 5A

Bućko Aleksandra

08.05. 10.00-15.00 zajęcia rekreacyjne
11.05. 14.00-19.00 gry i zabawy ruchowe
12.05. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
19.05. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
21.05. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
24.05. 14.00-19.00 gry i zabawy ruchowe
26.05. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
29.05. 10.00-15.00 zajęcia rekreacyjne

Agnieszka Leszczyńska

05.05. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne
06.05. 14.00-19.00 wyjście na podwórko
10.05. 14.00-19.00 karaoke, wyjście na podwórko
13.05. 14.00-16.30 wyjście na podwórko – gry i zabawy
17.05. 16.30-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe
20.05. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne
27.05. 12.00-17.00 wyjście na podwórko – gry i zabawy
28.05. 14.00-19.00 wyjście na plac zabaw
29.05. 10.00-15.00 zajęcia ruchowe

Jarosiewicz Anna

14.05. 14.00-19.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne
20.05. 15.00-20.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne
22.05. 10.00-15.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne
25.05. 12.00-17.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne

Karolina Koczewska

04.05. 12.00-17.00 gry i zabawy na podwórku
06.05. 11.00-16.00 koordynowanie działań
11.05. 14.00-19.00 zajęcia taneczne
13.05. 14.30-19.30 wyjście do studia kulinarnego „Atuty”
15.05. 10.00-15.00 kiermasz charytatywny dla Rycerza Mikołaja
18.05. 14.00-19.00 robienie upominków na Dzień Mamy
20.05. 14.00-19.00 sprzątanie osiedla
25.05. 12.00-17.00 gry i zabawy na podwórku
27.05. 12.00-17.00 gry i zabawy słowne
31.05. 15.00-20.00 koordynowanie działań

Sylwia Konopka

09.05. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
14.05. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
15.05. 10.00-15.00 kiermasz charytatywny
19.05. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
22.05. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
26.05. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
28.05. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
31.05. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe

Kacper Oniśko

05.05. 16.00-21.00 zajęcia sportowe
06.05. 16.00-21.00 zajęcia sportowe
07.05. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
11.05. 16.00-21.00 zajęcia sportowe
13.05. 16.00-21.00 zajęcia sportowe

Tomasz Radziwoniuk

05.05. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
07.05. 11.00-16.00 zajęcia sportowe
10.05. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
12.05. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne
18.05. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
19.05. 14.00-19.00 zajęcia filmowe
21.05. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
22.05. 10.00-15.00 zajęcia filmowe
24.05. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne
26.05. 14.00-19.00 zajęcia relaksacyjne

Julita Stryjewska

04.05. 14.00-19.00 gry i zabawy
05.05. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne
06.05. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
10.05. 14.00-19.00 zajęcia „Zrób to sam”
12.05. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne
13.05. 14.00-19.00 wieczór gier planszowych
14.05. 14.00-19.00 gry i zabawy
31.05. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne

Facebook
Skip to content