Oferta programu

Osiedle Starosielce

Lokal Programowy – Lokal przy ul. Barszczańskiej 5A

Bućko Aleksandra

19.07. 09.00-14.00 zajęcia rekreacyjne
20.07. 09.00-14.00 gry i zabawy ruchowe
21.07. 09.00-14.00 zajęcia sportowe
22.07. 09.00-14.00 zajęcia rekreacyjne
23.07. 09.00-14.00 zajęcia rekreacyjne
26.07. 09.00-14.00 gry i zabawy ruchowe
27.07. 09.00-14.00 wyjście do kina HELIOS
28.07. 09.00-14.00 zajęcia rekreacyjne
29.07. 09.00-14.00 gry i zabawy ruchowe
30.07. 09.00-14.00 gry i zabawy ruchowe

Agnieszka Leszczyńska

01.07. 09.00-14.00 zajęcia chemiczne
02.07. 09.00-14.00 zajęcia kreatywne
16.07. 09.00-14.00 zajęcia kreatywne
23.07. 14.00-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe
24.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne
26.07. 11.00-16.00 wyjście na podwórko – gry i zabawy
27.07. 09.00-14.00 wyjście na plac zabaw Os. Leśna Dolina
29.07. 09.00-14.00 wyjście do Muzeum Wsi
30.07. 14.00-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe

Jarosiewicz Anna

02.07. 09.00-14.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne
22.07. 09.00-14.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne
23.07. 09.00-14.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne
26.07. 09.00-14.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne

Karolina Koczewska

01.07. 09.00-14.00 gry i zabawy na osiedlu
02.07. 09.00-14.00 koordynowanie działań
05.07. 09.00-14.00 projekcja filmowa
06.07. 09.00-14.00 wyjście do kina HELIOS
09.07. 09.00-14.00 spacer do lasu
12.07. 09.00-14.00 wyjazd na plażę BOSiR Dojlidy
13.07. 09.00-14.00 wyjazd na planty
14.07. 09.00-14.00 gry i zabawy na podwórku
15.07. 09.00-14.00 karaoke
30.07. 14.00-19.00 koordynowanie działań

Sylwia Konopka

12.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
13.07. 10.00-15.00 wyjazd na plażę BOSiR Dojlidy
14.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
15.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
16.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
19.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
20.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
21.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
22.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
23.07. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe

Kacper Oniśko

01.07. 15.00-20.00 zajęcia sportowe
08.07. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
09.07. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
10.07. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
25.07. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
26.07. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
27.07. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
29.07. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
30.07. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
31.07. 10.00-15.00 zajęcia sportowe

Tomasz Radziwoniuk

01.07. 11.00-16.00 zajęcia sportowe
05.07. 09.00-14.00 zajęcia teatralne
06.07. 09.00-14.00 wyjście do kina HELIOS
07.07. 09.00-14.00 zajęcia sportowe
12.07. 09.00-14.00 zajęcia filmowe
13.07. 09.00-14.00 zajęcia sportowe
14.07. 09.00-14.00 zajęcia rekreacyjne
15.07. 09.00-14.00 zajęcia sportowe
16.07. 16.00-21.00 zajęcia rekreacyjne
21.07. 09.00-14.00 zajęcia sportowe

Julita Piszczatowska

07.07. 09.00-14.00 gry i zabawy na podwórku
27.07. 14.00-19.00 podchody, wieczór gier planszowych
28.07. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
30.07. 09.00-14.00 zajęcia „Zrób to sam”

Facebook
Skip to content