Aktualności

Gra w podchody na osiedlu Centrum

maj 29, 2026 | Aktualności

Ale to była przygoda!

Dzieci z Szkoły Podstawowej nr 50 oraz Szkoły Podstawowej nr 20 wzięły udział w emocjonującej grze w podchody w centrum miasta!

Nie zabrakło zagadek, ukrytych wskazówek, współpracy i mnóstwa śmiechu.

Uczestnicy musieli wykazać się sprytem, spostrzegawczością oraz umiejętnością działania w grupie.

Każda odnaleziona wskazówka przybliżała drużyny do celu, a przy okazji dawała mnóstwo radości i dobrej zabawy.

To był świetny czas integracji, ruchu na świeżym powietrzu i wspólnego odkrywania miasta z zupełnie innej perspektywy!

Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i fantastyczną energię!

Facebook
Skip to content