Dziś chcemy z całego serca podziękować wszystkim Mamom za miłość, troskę, cierpliwość i codzienny uśmiech.
To dzięki Wam dzieci czują się bezpieczne, ważne i kochane.
Życzymy Wam dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń oraz wielu pięknych chwil spędzonych z najbliższymi.
Dziękujemy, że jesteście z nami każdego dnia!

