Dzieci z Szkoły Podstawowej nr 44 miały okazję spędzić aktywny dzień w Jumper Park Rozrywki.
Było mnóstwo skakania, śmiechu, pokonywania własnych barier i wspólnej zabawy.
Energia dzieci była niesamowita, a uśmiechy nie schodziły z twarzy przez cały wyjazd.


