Dziś mieliśmy przyjemność wziąć udział w akcji „Drugi Bieg w Piżamie” organizowanej przez Stowarzyszenie Opiernicz raka.
Na naszym stanowisku nie brakowało atrakcji.
Można było poćwiczyć sztuczki cyrkowe, zjeść pyszną watę cukrową oraz zrobić kolorowe, brokatowe tatuaże.
Dodatkowo nasi podopieczni wzięli udział w biegu oraz skorzystali z różnych atrakcji.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i wspólnie szerzyć dobro, uśmiech oraz wsparcie dla małych bohaterów.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną zabawę!

