Aktualności

Drugi bieg w piżamie

maj 17, 2026 | Aktualności, Galeria

Dziś mieliśmy przyjemność wziąć udział w akcji „Drugi Bieg w Piżamie” organizowanej przez Stowarzyszenie Opiernicz raka.

Na naszym stanowisku nie brakowało atrakcji.

Można było poćwiczyć sztuczki cyrkowe, zjeść pyszną watę cukrową oraz zrobić kolorowe, brokatowe tatuaże.

Dodatkowo nasi podopieczni wzięli udział w biegu oraz skorzystali z różnych atrakcji.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i wspólnie szerzyć dobro, uśmiech oraz wsparcie dla małych bohaterów.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną zabawę!

Facebook
Skip to content