W ramach działań patriotycznych dzieci z osiedla Przydworcowe odwiedziły Cmentarz Wojskowy w Białymstoku, gdzie wspólnie zapaliliśmy znicze ku pamięci tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę.
To była ważna chwila refleksji, zadumy i okazja do rozmowy o historii, pamięci oraz szacunku dla bohaterów.
Pamięć o nich trwa w naszych sercach.

