Ostatni wyjazd do Warszawy do Teatr Capitol był dla naszych podopiecznych nie tylko okazją do obejrzenia wyjątkowego spektaklu, ale również cenną lekcją o relacjach, akceptacji i sile przyjaźni.
Musical „Friends” to pełna muzyki, emocji i ważnych przesłań historia młodych ludzi, którzy podczas przygotowań do szkolnego balu uczą się przełamywać stereotypy, przeciwstawiać się hejtowi oraz dostrzegać, że prawdziwe wartości nie zależą od pochodzenia czy statusu społecznego.
Spektakl poruszał tematy bliskie współczesnej młodzieży, skłaniał do refleksji, ale również dostarczył wielu wzruszeń, uśmiechu i świetnej zabawy.
To nasze kolejne wartościowe doświadczenie!

