Aktualności

Zaproszenie na Drugi bieg w piżamie

maj 2, 2026 | Aktualności

DRUGI BIEG W PIŻAMIE – DOŁĄCZ DO NAS!

Już 17 maja 2026 r. spotykamy się na Stadionie BOSiR, aby wspólnie zrobić coś naprawdę wyjątkowego.

To nie tylko bieg… to przede wszystkim piknik charytatywny na rzecz dzieci – pacjentów onkologicznych.

Z ogromną radością informujemy, że my również bierzemy udział w tej pięknej inicjatywie.

Będziemy tam razem z Wami – pełni energii, uśmiechu i gotowi do wspólnego działania!

Dlaczego warto być z nami?

– pomagamy dzieciom

– spędzamy czas aktywnie i rodzinnie

– tworzymy coś dobrego – razem

 

Zasady są proste:

– załóż piżamę (im bardziej kreatywna, tym lepiej!)

– przyjdź z rodziną, znajomymi lub solo

– baw się i pomagaj!

 

W programie m.in.:

– rejestracja i rozgrzewka

– start biegu

– atrakcje i wspólne piknikowanie

 

Nie może Was zabraknąć! Razem możemy więcej.

Stadion BOSiR godz. 10:00–16:00

Do zobaczenia w piżamach!

Facebook
Skip to content