26 kwietnia 2026 r. młodzież z Projektu „Wychowanie przez odkrywanie siebie i świata” oraz dzieci z Szkołaly Podstawowej nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku wraz z wychowawcami i koordynatorem programu miały wyjątkową okazję obejrzeć spektakl „Kopciuszek” w Teatr Muzyczny Capitol w Warszawie.
To niezwykły musical skierowany do dzieci i młodzieży, który w nowoczesny sposób ukazuje historię nastolatków zanurzonych w świecie internetu, smartfonów i wirtualnej rzeczywistości.
Przedstawienie stanowi współczesną interpretację klasycznej baśni Braci Grimm, skłaniając do refleksji i pokazując, jak ważne są relacje, wartości i bycie sobą.
Spektakl zrobił na nas ogromne wrażenie – gorąco polecamy!

