Aktualności

Wyjazd do Teatru Muzycznego Kapitol w Warszawie

kw. 30, 2026 | Aktualności

26 kwietnia 2026 r. młodzież z Projektu „Wychowanie przez odkrywanie siebie i świata” oraz dzieci z Szkołaly Podstawowej nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku wraz z wychowawcami i koordynatorem programu miały wyjątkową okazję obejrzeć spektakl „Kopciuszek” w Teatr Muzyczny Capitol w Warszawie.

To niezwykły musical skierowany do dzieci i młodzieży, który w nowoczesny sposób ukazuje historię nastolatków zanurzonych w świecie internetu, smartfonów i wirtualnej rzeczywistości.

Przedstawienie stanowi współczesną interpretację klasycznej baśni Braci Grimm, skłaniając do refleksji i pokazując, jak ważne są relacje, wartości i bycie sobą.

Spektakl zrobił na nas ogromne wrażenie – gorąco polecamy!

Facebook
Skip to content