Ostatnio na naszych zajęciach w Szkole Podstawowej nr 31 im. Janusza Korczaka było naprawdę muzycznie i radośnie!
Śpiewaliśmy wspólnie piosenki, rozwijając nasze głosy i poczucie rytmu.
Nie zabrakło też świetnej zabawy – zagraliśmy w „Jaka to melodia?”, która dostarczyła mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji.
Na koniec czekała na nas wyjątkowa niespodzianka.
Pani Natalia zaprezentowała swoją autorską piosenkę – było magicznie i bardzo inspirująco
Dziękujemy za ten piękny, muzyczny czas!

