Z okazji Świąt Wielkanocnych kierujemy najcieplejsze życzenia do wszystkich wyznawców prawosławia.
Niech ten świąteczny czas przyniesie Wam dużo radości, spokoju oraz nadziei, a także pozwoli na chwilę zatrzymać się i pobyć blisko tych, którzy są dla Was najważniejsi.
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzą Koordynatorzy i Wychowawcy Miejskiego Programu „Wychowawca Podwórkowy”.

