Dzieci z Osiedla Dojlidy oraz Osiedla Przydworcowe wzięły udział w wyjątkowym wyjściu do Papugarni.
Podczas wizyty uczestnicy mieli okazję z bliska obserwować kolorowe papugi, karmić je oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek o ich zwyczajach i życiu.
Nie zabrakło uśmiechów, radości i ogromnej dawki pozytywnej energii.

