Przenieśliśmy się w czasie do kolorowych i pełnych energii lat 80. i 90.!
Podczas imprezy tematycznej dzieci z Podwórkowej Pracowni Kreatywności, osiedla Dojlidy i Nowe Miasto wzięły udział w znanych i lubianych grach oraz zabawach z tamtych lat.
Był „Pomidor”, taniec na gazecie, głuchy telefon, krzesełka.
Zabawy odbywały się przy muzyce z lat 80. i 90., która wprowadziła radosny klimat i zachęcała do wspólnej aktywności.
Nie zabrakło śmiechu, ruchu i dobrej zabawy, a dodatkową atrakcją była ścianka balonowa, przy której dzieci mogły zrobić pamiątkowe zdjęcia.
To był dzień pełen uśmiechu, integracji i świetnej zabawy w stylu retro!

