Dzieci z Podwórkowej Pracowni Kreatywności oraz z osiedla Dojlidy przy Szkole Podstawowej nr 31 im. Janusza Korczaka wybrały się na Lodowisko i było… MEGA!
Na tafli lodowiska nie brakowało uśmiechów, pierwszych odważnych kroków na łyżwach, małych upadków zakończonych śmiechem oraz ogromnej dawki wzajemnego wsparcia.
Dla niektórych była to pierwsza przygoda z jazdą na łyżwach, inni śmigali jak profesjonaliści!
Najważniejsze jednak były wspólna zabawa, integracja i aktywnie spędzony czas.

