Zagraliśmy, by pomóc!
14.02 mieliśmy przyjemność włączyć się jako Wychowawcy Podwórkowi w turniej charytatywny „Zagraj, by pomóc” na rzecz podopieczych Fundacji „Pomóż Im” Hospicjum dla dzieci, prowadząc animacje dla dzieci i młodzieży.
To był piękny dzień pełen ruchu, śmiechu i dobrej energii.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuaże i inne kreatywne animacje, a dla nas największą nagrodą były ich uśmiechy i radość ze wspólnie spędzonego czasu.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią wydarzenia, które łączy sport z pomaganiem.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i otwarte serca.
Do zobaczenia na kolejnych akcjach!

