3 lutego dzieci z osiedla Dojlidy wybrały się do kina Helios!
Tym razem czekała na nas świetna przygoda z filmem „SpongeBob: Klątwa pirata”
Było dużo śmiechu i emocji.
Dzieci były zachwycone, a uśmiechy nie schodziły z twarzy jeszcze długo po seansie. To był naprawdę udany, kinowy dzień!

