Ostatnio wybraliśmy się na wyjątkowy wyjazd do Trześcianki, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć wystawę prac Pani Ulianki Maksymiuk (https://www.ulianka.com/pl/).
Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały obrazy i rozmawiały o sztuce – inspiracji nie brakowało!
Następnie przyszedł czas na twórcze działanie – malowanie obrazków 3D sprawiło wszystkim mnóstwo radości i pozwoliło puścić wodze wyobraźni. Powstały prawdziwe małe dzieła sztuki!
Nie zabrakło też zimowych atrakcji – były zabawy na śniegu, dużo śmiechu i ruchu na świeżym powietrzu.
Na koniec czekała na nas słodka niespodzianka – zabawy cukrowe, które wywołały wielkie uśmiechy na twarzach dzieci.
To był wyjazd pełen radości, kreatywności i wspólnych przeżyć!

