Aktualności

Wyjście na lodowisko

sty 27, 2026 | Aktualności

Dzieci z osiedla Nowe Miasto aktywnie spędzają zimowe ferie!

Wyjście na Lodowisko Białystok to była prawdziwa dawka radości, śmiechu i sportowych emocji.

Pierwsze kroki na łyżwach, małe upadki i wielkie sukcesy – najważniejsze, że wszyscy bawili się świetnie!

Takie chwile zostają w pamięci na długo.

Ferie zimowe to idealny czas na ruch, zabawę i wspólne przygody!

Facebook
Skip to content