Na naszych zajęciach dzieci z osiedla Nowe Miasto zamieniły się w małych cukierników i z wielkim zaangażowaniem piekły pyszne babeczki marchewkowe.
Było mieszanie, przesiewanie, dekorowanie i oczywiście… degustowanie.
Nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy i zapachu, który roznosił się po całej sali.
Brawo dla naszych małych kucharzy – wyszły prawdziwe marchewkowe arcydzieła!

