Aktualności

Zimowe wyjście na sanki

sty 19, 2026 | Aktualności

Pierwszy dzień ferii upływa nam pod znakiem śniegu, śmiechu i dobrej zabawy!

Dzieci z osiedla Nowe Miasto wybrały się na górkę, gdzie sanki poszły w ruch, a uśmiechy nie znikały z twarzy.

Było mnóstwo radości, energii i prawdziwej zimowej atmosfery.

Taką zimę uwielbiamy!

Facebook
Skip to content