Aktualności

Wyjście do papugarni

sty 19, 2026 | Aktualności

Dzieci z Szkoły Podstawowej nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w Białymstoku wybrały się na pełną kolorów i radości wycieczkę do Papugarni.

Było mnóstwo uśmiechów, zachwytów, ciekawych obserwacji i niezapomnianych wrażeń.

Takie spotkania z naturą to świetna nauka i zabawa w jednym.

Facebook
Skip to content