Dzieci z Szkoły Podstawowej nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w Białymstoku wybrały się na pełną kolorów i radości wycieczkę do Papugarni.
Było mnóstwo uśmiechów, zachwytów, ciekawych obserwacji i niezapomnianych wrażeń.
Takie spotkania z naturą to świetna nauka i zabawa w jednym.

