Dzieci z Osiedla Starosielce korzystają z uroków zimy na całego!
Zimno nam niestraszne, a biały puch to dla nas zaproszenie do wspaniałej zabawy!
W ostatnich dniach wybraliśmy się na górki, żeby poszaleć na sankach – było dużo śmiechu, emocji i radosnych zjazdów.
Takie chwile pokazują, że najlepsze wspomnienia tworzy się właśnie na świeżym powietrzu!

