Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Dzieciom i Rodzicom życzenia zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.
Niech ten świąteczny czas będzie pełen pokoju i życzliwości.
Życzą Koordynatorzy oraz Wychowawcy Miejskiego Programu Wychowawca Podwórkowy

