Z całego serca dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za cały rok wspólnego uczestnictwa w Miejskim Programie Wychowawca Podwórkowy.
Dziękujemy za zaufanie, uśmiechy, zaangażowanie i każdą wspólnie spędzoną chwilę.
To był cudowny rok, pełen radości, zabawy i pięknych doświadczeń.
Niech nadchodzący rok będzie równie piękny, inspirujący i pełen dobra jak ten, który właśnie się kończy.
Serdeczne życzenia noworoczne składają Koordynatorzy oraz Wychowawcy Miejskiego Programu Wychowawca Podwórkowy

