Za nami wyjątkowe spotkanie wigilijne na Osiedlu Starosielce, które spędziliśmy wspólnie z naszymi podopiecznymi i ich rodzicami.
Był piękny występ taneczny przygotowany przez grupę dziewcząt, wspólne kolędowanie, dużo radości i… wizyta Świętego Mikołaja!
Ale przede wszystkim – to był czas pełen rozmów, śmiechu, bliskości i bycia razem.
Dziękujemy, że byliście z nami!
W takich chwilach magia świąt naprawdę się dzieje

