W Podwórkowej Pracowni Kreatywności odbyło się spotkanie świąteczne osiedla Nowe Miasto, gdzie zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera!
Podczas wspólnego spotkania dzieci z radością bawiły się, kolędowały i integrowały, wypełniając przestrzeń uśmiechem oraz ciepłem.
Nie zabrakło także pachnących świętami atrakcji – mali artyści z ogromnym zaangażowaniem ozdabiali pierniczki, tworząc kolorowe, słodkie dzieła sztuki.
To był piękny czas wspólnego bycia razem, budowania relacji i wprowadzania się w magiczny, bożonarodzeniowy nastrój.

