Dzieci z Osiedla Starosielce już czują magię zbliżających się świąt!
Wspólnie tworzymy ozdoby, prace plastyczne i kolorowe dekoracje – a pomysłowość naszych uczestników nie zna granic!
Ale najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że ten czas spędzamy razem – na rozmowach, uśmiechach, wzajemnym wsparciu i dzieleniu się dobrem, bo święta to nie tylko błysk bombek, ale przede wszystkim bliskość.

