Podczas świątecznego spotkania z dziećmi z osiedla Nowe Miasto w naszej Podwórkowej Pracowni Kreatywności nie zabrakło ciepła, uśmiechów i wyjątkowej atmosfery
Dzieci miały możliwość wykonać przepiękne, pamiątkowe zdjęcia – zarówno na świątecznej ściance, jak i w klimatycznej aranżacji przy kominku
Było mnóstwo radości, śmiechu i prawdziwie bożonarodzeniowego nastroju, który na długo zostanie w naszej pamięci
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne tworzenie tej wyjątkowej, świątecznej chwili

