16.11.2025 r. młodzież z Projektu „Świat Nastolatka” wyjechała do Teatru Dramatycznego w Warszawie na spektakl „Kruk z Tower”.
Sztuka opowiada o nastoletnim chłopaku , który po śmierci ojca żyje w konflikcie z matką. Wolny czas spędza przed komputerem, pała nienawiścią do świata i rodziny.
Spektakl wywarł na młodzieży ogromne wrażenie.
Jest godny polecenia rodzicom , nauczycielom , pedagogom i samej młodzieży.

