Dzieci z Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 44 zagrały w Państwa-miasta oraz wybrały się do Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.


Dzieci z Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 44 zagrały w Państwa-miasta oraz wybrały się do Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
