Oferta programu

Osiedle Starosielce

Lokal Programowy – Lokal przy ul. Barszczańskiej 5A

Bućko Aleksandra

14.04. 14.00-19.00 gry i zabawy ruchowe
19.04. 14.00-19.00 gry i zabawy ruchowe
21.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
25.04. 10.00-15.00 karaoke
28.04. 14.00-19.00 zabawy taneczne
30.04. 14.00-19.00 gry i zabawy ruchowe

Agnieszka Leszczyńska

12.04. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne
15.04. 14.00-16.30 wyjście na podwórko
16.03. 14.00-19.00 karaoke, wyjście na podwórko
23.04. 14.00-16.30 wyjście na podwórko – gry i zabawy
24.04. 10.00-15.00 zajęcia ogólnorozwojowe
26.04. 14.00-19.00 zajęcia ogólnorozwojowe
27.04. 14.00-16.30 wyjście na podwórko – gry i zabawy
29.04. 14.00-16.30 wyjście na plac zabaw

Jarosiewicz Anna

13.04. 15.00-20.00 zabawy terenowe
20.04. 14.00-19.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne
22.04. 15.00-20.00 zabawy terenowe
29.04. 14.00-19.00 gry i zabawy w lokalu, zajęcia plastyczne

Karolina Koczewska

06.04. 12.00-17.00 zajęcia on-line – wspólna projekcja filmowa
07.04. 12.00-17.00 porządkowanie lokalu
08.04. 14.00-19.00 koordynowanie działań
13.04. 14.00-19.00 gry i zabawy ruchowe
15.04. 14.00-19.00 zajęcia taneczne
20.04. 14.00-19.00 sprzątanie osiedla
27.04. 14.00-19.00 gry i zabawy na podwórku
28.04. 15.00-20.00 koordynowanie działań
29.04. 14.00-19.00 gry i zabawy słowne

Sylwia Konopka

02.04. 14.00-19.00 „Tradycje wielkanocne w każdym domu” – zajęcia online
07.04. 14.00-19.00 „Diy – zrób coś z niczego” – zajęcia online
09.04. 14.00-19.00 „Domowe spa” – zajęcia online
14.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
16.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
21.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
23.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
24.04. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
28.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe
30.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe

Kacper Oniśko

01.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
02.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
03.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
06.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
08.04. 16.00-21.00 zajęcia sportowe

Tomasz Radziwoniuk

01.04. 14.00-19.00 zajęcia online
07.04. 14.00-19.00 zajęcia online
09.04. 14.00-19.00 sprzątanie lokalu
10.04. 10.00-15.00 zajęcia rekreacyjne
14.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
21.04. 14.00-19.00 zajęcia filmowe
23.04. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
25.04. 10.00-15.00 zajęcia rekreacyjne
29.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
30.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe

Julita Stryjewska

08.04. 09.00-14.00 Instrukcja szycia tulipanów z materiału – zajęcia online
12.04. 14.00-19.00 zajęcia rekreacyjne
13.04. 14.00-19.00 zajęcia kreatywne
19.04. 14.00-19.00 wieczór gier planszowych
20.04. 14.00-19.00 sprzątanie osiedla
22.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne
26.04. 14.00-19.00 zajęcia „Zrób to sam”
27.04. 14.00-19.00 wieczór gier planszowych

Facebook
Skip to content